10 tipů jak na Japonsko

Naplánujte si Vaši cestu do Japonska pečlivě. Předejdete tak zbytečným nedorozuměním, ušetříte peníze, čas a spoustu nervů. 

Připravili jsme pro Vás seznam užitečných rad a informací, které se zcela jistě budou hodit pro pobyt v této exotické zemi.

10 rad, abyste se neztratili

Japonsko je lidnatá země. Připravili jsme pro Vás 10 rad, abyste se v Japonsku dobře orientovali a nikdy neztratili.

10-rad-cemu-se-v-japonsku-vyvarovat.jpg

Přinášíme Vám seznam nejzákladnějších věcí, kterých byste se měli v Japonsku vyvarovat. Kultura Japonska je v jistých ohledech velmi odlišná od té evropské, ať Vás tedy některé věci nezaskočí...

10 rad, jak se správně najíst

Etiketa stolování a jídlo samotné jsou v Japonsku velmi důležitou součástí historie a kultury. Seznamte se s deseti zákazy, abyste se při stolování nedopustili případného faux-pas!

10-rozdilu-mezi-japonskem-a-ceskem.jpg

Překvapuje Vás chování japonských turistů? Připadá Vám tato země z dálného východu zcela odlišná od ostatních asijských zemí? Nejste daleko od pravdy. Seznamte se s deseti zásadními rozdíly mezi Japonskem a Českou republikou!

10-rad-co-delat-v-japonsku.jpg

Již jste rozhodnuti do Japonska jet, ale pořád si nejste jisti, co tam budete dělat? Podívejte se na naše tipy, třeba vás něco zaujme!

 

10-duvodu-proc-se-vydat-do-japonska.jpg

Váháte-li se svou cestou do Japonska, zde předkládáme 10 nejlepších důvodů, proč jet! Co vás ohromí a co si rozhodně nemáte nechat ujít?

AKTUÁLNĚ