Lidé v Go2

Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu. Mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, případně autoři cestopisů a článků. Představujeme Vám náš realizační tým, který se stará o to, aby vaše dovolená a zážitky byly těmi nejlepšími.

V současnosti aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali a Indonésii, Srí Lance, Maledivách, Mexiku, Vietnamu, Mariciu a v Japonsku.

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinace

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu a realizaci zájezdů do Japonska, které se mu stalo osudovým a kde má svoji druhou rodinu. Již od roku 2006 se pohybuje v cestovním ruchu a zemi vycházejícího slunce celou procestoval. Jeho snahou je, abyste si přivezli spousty příjemných zážitků a seznámili se s Japonskou kulturou. Ve volném čase se věnuje cestování, lyžování a jiným sportovním aktivitám.

Jan Drapela - Japonsko, průvodce

Jan Drapela - Japonsko, průvodce

Japonsko poprvé navštívil v roce 2010 a od té doby se tam pravidelně vracel a objevoval nová místa. Je velkým obdivovatelem místních tradic a kulturního dědictví. Žije v Tokiu, kde se svou japonskou ženou nedávno založil rodinu. Vzhledem k jeho skoro dvoumetrové postavě ho v Japonsku rozhodně nepřehlédnete. Osm let žil v Austrálii, kde vystudoval cestovní ruch.

Peter Korbuly

Peter Korbuly - Japonsko, průvodce

V Japonsku žije více jak 22 let a je tak jedním z nejzkušenějších průvodců v zemi. Procestoval ji celou, zná perfektně kulturu, tradice a největší radost mu uděláte, když ho zasypete otázkami všeho druhu. Průvodcování mu je koníčkem a má bohaté zkušenosti i s cizojazyčnou klientelou. Jeho služeb využili nejnáročnější VIP klienti jako např. Michelle Obama, Ivan Gasparovič, Matt Cameron a nebo kanadská zpěvačka Avril Lavigne. 

Pavla Tsuji - Japonsko, delegát, konzultant

Po vystudování Aplikované ekonomie a Japonské filologie v Olomuci se rozhodla poznat zemi po svém a zúčastnila se dobrovolnických workcampů zaměřených na rozvoj v odlehlejších místech Japonska. Po několika letech života v Ósace se nyní z Česka stará o to, aby Vaše dovolená proběhla bez problémů. Jako delegátka je během Vaší cesty neustále k dispozici. Nadevše ji baví poznávání nových míst, četba, tanec a různé pohybové aktivity.

Petra Lasovská - Japonsko, Indonésie, specialistka prodeje

Petra Lasovská - Japonsko, Indonésie, specialistka prodeje

Během studií propadla Petra cestování. Vše začalo dobrovolnickou stáží v Peru, kde ji učarovala místní kultura a lidé. Zjistit více o jiných zemích se vydala po Evropě, Americe, Indonésii, Vietnamu a nakonec rok žila a studovala v Japonsku. Po dokončení univerzity se vydala na Nový Zéland, který procestovala skrz na skrz a své cestovatelské zkušenosti nyní využívá k tomu, aby pro Vás připravila nezapomenutelné zájezdy.

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, garant destinací

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů na Srí Lanku a Maledivy. Srí Lanka ji svými lidmi a atmosférou uchvátila už při první návštěvě a pravidelně vrací. Její snahou je, abyste si ze Srí Lanky odvezli spoustu zážitků a poznali i běžný život této ostrovní země. Volné chvíle tráví v přírodě se svým psem Žerykem, fotografováním velryb a delfínů na oceánu.

Petr Musílek - Austrálie, Pacifik, garant destinací

Zajišťuje spolehlivý a úspěšný chod české pobočky společnosti. Angažuje se aktivně v propagaci cestování po Austrálii. Je garantem knižního průvodce National Geographic o Austrálii, moderátor sekce „Austrálie“ na největším cestovatelském portálu Hedvábná stezka. Spolupráce s Českým rozhlasem na natáčení cestovatelského pořadu „Mezi kontinenty“. V průběhu roku pořádá promítání a jeho praktické návody a rady pro cestovatele jsou publikovány na mnoha českých webech.

Ada Tzoneva - Indonésie, garant destinace

V Go2 má na starosti přípravu programů a realizaci zakázek pro klienty, kteří chtějí strávit svoji dovolenou na Bali nebo na jiných indonéských ostrovech. Cestování se jí stalo osudovým již během studií na Univerzitě Karlově, kdy žila 2 roky v Brazílii a půl roku v Portugalsku. Svou zatím poslední velkou cestu podnikla po dokončení studií, kdy strávila několik měsíců v Indonésii, která ji naprosto očarovala. 

Věra Kusá - Srí Lanka, Maledivy, specialista prodeje

Věru zastihnete jak v Praze, tak na Srí Lance. Žije střídavě v Čechách a na Srí Lance, kam se poprvé dostala jako turista a začala se zabývat místní kulturou. V Go2 připravuje a realizuje pro klienty zájezdy na Srí Lanku a Maledivy. Zajistí Vám dovolenou plnou zážitků s ohledem na vlastní zkušenosti. Ve volném čase cestuje, poslouchá hudbu a jezdí na lyžích.

Veronika Juríková – Vietnam, garant destinace

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů do Vietnamu. Studovala v Maďarsku a cestování je její velkou zálibou. Po dokončení VŠ se rozhodla spojit svou profesní kariéru se svým koníčkem. Vietnam ji očaroval svými značnými možnostmi, ať už v podobě kulturních skvostů, exotické přírody nebo vynikajícího jídla. Opomenout nemůže ani vřelý přístup a přátelskou povahu domorodých lidí. 

Aneta Maříková - rezervace letenek

V Go2 zajišťuje rezervace a prodej letenek, tvorbu newsletterů a podílí se na přípravě zájezdů. Její vášeň k cestování ji přivedla ke studiu vysoké školy v oboru cestovní ruch. Volný čas nejraději tráví cestováním po světě, ochutnáváním místních specialit, poznáváním nových kultur a učením se cizích jazyků, věnovala se také průvodcování. Baterky jí spolehlivě nabije příroda a sport.

Marcel Žitník, licencovaný operátor, průvodce Austrálie

Marcel Žitník, licencovaný operátor, průvodce Austrálie

Zkušenosti v oblasti cestovního ruchu získal prací v australských cestovních kancelářích. Pracoval na různých pozicích až do roku 2007, kdy byla založena cestovní kancelář Go2Australia, jako servisní organizace českým cestovním kancelářím. Od roku 2005 žije střídavě v Indonésii a Austrálii. Jeho cílem je nabídnout klientům autentické a jedinečné zážitky a zkušenosti, které vychází z požadavků klienta.

Nikola Štěrbová - Vietnam, specialista prodeje

V Go2 má na starosti realizaci zájezdů do Vietnamu. Od roku 2010 se pohybuje v cestovním ruchu jako průvodce, později začala pracovat v cestovní kanceláři. Ráda by, aby klienti Go2 prožili ve Vietnamu autentické zážitky, potkali místní a poznali také běžný život této pestré a nádherné země. Kromě cestování se zajímá i o výuku jazyků, působila jako lektorka češtiny v krajanských spolcích v USA.

Petra Silva Monreal - Mexiko, garant destinace

Petra Silva Monreal - Mexiko, Latinská Amerika, garant destinací

Stará se o přípravu a realizaci zájezdů do Mexika, které se stalo jejím druhým domovem. Tato země ji nabídla svou náruč na krásných 15 let. Pohltilo ji svou krajinou, kulturou a hlavně tradicemi. Mexiko je úžasné a pro mexičany se vždy najde způsob k radosti a oslavě, a to je to, co je dělá jedinečnými. Stojí za to poznat jejich kulturu, krásnou přírodu a hlavně krásné karibské moře, pláže a hlavně památky, které si zamiluje každý.

 

Karolína Nedvědová - Mauricius a Vietnam, senior konzultant

Karolína Nedvědová - Mauricius a Vietnam, garant destinace Mauricius

Karolína v Go2 zajišťuje organizaci zájezdů na ostrov Mauricius a sousední Reunion. Ráda pro Vás naplánuje i kombinovanou návštěvu těchto dvou destinací dle Vašich požadavků a přání. Během svých cest navštívila mimo jiné celou řadu asijských zemí, které si oblíbila zejména díky přívětivým lidem a dobrému jídlu. Na Mauriciu se zamilovala do nádherných pláží, na Reunionu ji uchvátila divoká příroda a aktivní vyžití.

Monika Meszarošová - CA SOLID-STAR Slovensko

V cestovním ruchu působí od roku 2008. V roce 2011 si otevřela vlastní cestovní agenturu pro individuální klientelu CA SOLID-STAR, která se stala výhradním zastoupením společnosti Go2 na Slovensku. Její prioritou je maximální spokojenost klientů. Svůj volný čas tráví ve fitness centru, běháním a ráda cestuje.

Marek Wachtl - Průvodcovská a touroperátorská činnost, Austrálie

Marek Wachtl - Austrálie, průvodce, tour-operátor

Je jedním z nejzkušenějších průvodců v Austrálii. Po studiích získal bohaté zkušenosti nejen během příprav na olympijské hry v Sydney roku 2000, ale následně také při spolupráci s významnými cestovními kancelářemi z celého světa (Thomas Cook, ATS Pacific apod.). Má bohaté zkušenosti s cizojazyčnou klientelou a hovoří několika jazyky. V Austrálii žije trvale od roku 1999.

Tereza Vondrová - realizace zakázek Austrálie, Nový Zéland a pacifické ostrovy

Tereza Vondrová - Austrálie, specialista prodeje

V cestovní kanceláři Go2 zajišťuje realizaci zakázek a přípravu programů pro klienty, kteří cestují do Austrálie, na Nový Zéland a pacifické ostrovy. Všechny tyto oblasti procestovala během svého tříletého studijně-pracovního pobytu v Austrálii. Dále navštívila africké Mali a při dalších cestách si zamilovala kulturu a obyvatele Jižní Ameriky. Ve volném čase se věnuje svým dvěma dětem a ráda se odreaguje sportem. 

Ketut Sukrawan - zajištění dopravy a průvodcování na Bali

Ketut Sukrawan - Indonésie, koordinace dopravy

Ketut Sukrawan zajišťuje plynulý chod dopravy a kontroly vozového parku pro klienty Go2 na Bali a po celé Indonésii. Spolu se skupinou dalších pěti řidičů (průvodců) se stará o klienty od jejich příjezdu na Bali. Ketut /a jeho tým/ je držitelem oficiální licence na zajištění dopravy pro turisty. Po několikaletém působení v Go2 se také věnuje učení češtiny, čímž příjemně překvapuje neanglicky hovořící klienty. Zná každé zákoutí a ukazuje klientům autentické Bali.

 
Renata Rina - rezervační manažer, Bali

Renata Rina - Indonésie, rezervační manažer

Narodila se v Jakartě, ale už jako dítě žila v zahraničí se svým otcem, který pracoval v mezinárodní počítačové společnosti. Později se přestěhovala zpět do Indonésie a pokračovala ve studiu. Rina začala pracovat pro módní značku. Cestování a móda je její vášeň dodnes. V roce 2006 se přestěhovala na Bali a dnes pokračuje v tom, co miluje - navrhuje a vyrábí kožené kabelky a cestuje po celé Indonésii. Pro Go2 zajišťuje podporu skupinových rezervací.

Dilini Serasinghe -  Srí Lanka, rezervace

Dilini Serasinghe - Srí Lanka, rezervace

Dilini se v cestovním ruchu pohybuje už 8 let a má bohaté zkušenosti s prací jak na Srí Lance, tak v Qataru. Pracovala dlouho jako senior konzultat v letecké dopravě. V Go2 má na starosti rezervace hotelů na Srí Lance. Mezi její záliby patří cestování, objevování nových kultur a ochutnávání místních jídel. Ráda vaří a hraje badminton.

 

delegátka, Srí Lanka

Barbora Sultanovová - Srí Lanka, delegátka, průvodkyně

Od roku 2014 žije na trvalo na jihu Srí Lanky mezi místními, studuje jejich kulturu, zvyky a tradice a má zde svoji druhou rodinu. Na Srí Lance působí jako delegátka a průvodkyně pro klienty Go2 a snaží se jim ukázat to nejlepší co ostrov nabízí. Ze všeho nejvíc ji baví cestování a poznávání nových kultur, miluje přírodu a zvířátka všeho druhu. Ve volném čase se věnuje potápění, čtení knih a studiu sinhálštiny.

Marta Kubíková - Mexiko, hlavní průvodce

Ráda poznává zejména méně turistické oblasti Mexika od Chiapasu po Mexico City a průvodcuje po celé Střední Americe. Má ráda historická města a jejich autentická zákoutí a ztracené uličky, guatemalský prales, indiány, ale ocení i krásné bělostné pláže Cancúnu a Mayské riviéry. Nemá ráda „chilli“ papričky a vůbec nic, co pálí - tedy kromě slunce.

Andrea Starková -  Lombok

Andrea Starková, organizace školy a výuka dětí na Lomboku

Od roku 2010 Andrea působí jako dobrovolnice na ostrově Lombok, který si zamilovala. Působí jako hlavní koordinátor sdružení Sekolah Pogem, založeného Go2, s.r.o., které se aktivně zaměřuje na zvýšení vzdělávání dětí v Petiwungu. Školu, kterou sdružení z hlavní části staví a financuje, navštěvuje nyní přibližně 80 dětí. V létě pracuje v Českém ráji, kde připravuje a realizuje ekologicko-výchovné programy pro děti.

Linda Michnová - lektorka JÓGY

Linda Michnová - lektorka jógy

Lily se narodila ve znamení Lva, kterému vládne slunce. Možná právě proto miluje léto, slunce a pohyb ve volné přírodě. Přes trenérku spinningu a fitness se dostala až k power józe. Její vzdělání a dlouholetá praxe lektorky jógy ji zavedla až k nám. S Go2 pořádá zájezdy do mnoha destinací za poznáním s jógou. Zajímá se o automatickou kresbu a numerologii.

Ruwan - řidič a průvodce Srí Lanka

Ruwan - Srí Lanka, koordinace dopravy

Ruwan je jedním z vedoucích řidičů, kteří se o klienty Go2 starají v průběhu cesty po Srí Lance. Ukáže Vám všechna důležitá místa na trase a řekne mnoho zajímavostí o tamním životě. Jeho profesionalita, vstřícnost a přátelská povaha činí pro nejednoho klienta nejlepší dovolenou, na jaké kdy byl.

Pepe Lopez - Mexiko, koordinace dopravy

Pepe Lopez na starosti koordinaci dopravy, výletů a okruhů v Mexiku. Señor Lopez je také autorizovaným průvodcem po Mexiku. 35 let zkušeností v cestovním ruchu jsou zárukou profesionálních služeb, individuálního přístupu ke klientovi a dokonalé znalosti místního prostředí. S nadšením s Vámi bude sdílet své mayské kořeny a kulturu tajemných civilizací.

Lucie Pštrosová - průvodkyně ve Vietnamu

Lucie se po půlročním studiu v Nha Trang rozhodla zůstat ve Vietnamu na neurčito. Zkušenosti v cestovním ruchu sbírala při práci v hotelech a při studiu. Vietnam ji pak doslova uchvátil. Jak sama říká, právě pohostinnost a srdečnost místních pro ni představuje ten pravý Vietnam. Ve volném čase ráda cestuje a objevuje nová skrytá místa. Má ráda vaření, sport a četbu knih. Pokud zrovna nepracuje, najdete ji v kavárně ve Staré čtvrti Hanoje u hrnku vietnamské kávy. 

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinace dopravy, rezervace

Thai Ha Nguyen - Vietnam, koordinace dopravy, rezervace

Thai Ha se narodila v Hanoji, kde žije i se svou rodinou. Má ráda cestování, poznávání nových lidí a odlišných kultur. V cestovním ruchu pracuje od roku 2009, v Go2 má na starosti služby spojené s rezervací ubytování, výletů a transferů. Ráda by Vám představila impozantní krajinu, fascinující historii a vyhlášnou kuchyni Vietnamu. Říká, že Vietnam Vás chytne za srdce a zasáhne všechny vaše smysly.

Tomáš Machálek - Nový Zéland, konzultant

Tomáš Machálek - Nový Zéland, specialista prodeje

Na Novém Zélandu Tomáš strávil rok svého života a procestoval ho křížem krážem. Miluje trilogii Pán prstenů, která se na Novém Zélandu natáčela a osobně navštívil spoustu filmových lokací. Podíval se také na pacifické ostrovy Vanuatu a Nová Kaledonie a následně procestoval Thajsko, Vietnam a Kambodžu. Během studií cestovního ruchu na vysoké škole pracoval v Bulharsku, Turecku, Černé Hoře a Řecku. Zajímá se o divadlo, film a cestování.

Barbora Schillerová - Mexiko, senior konzultant

Barbora Schillerová - Mexiko, specialista prodeje

Bára se v GO2 zaměřuje na zájezdy do Mexika. Během studia španělštiny na vysoké škole strávila pár let ve Španělsku a několikrát navštívila Mexiko. To ji nadchlo svými památkami z dob původních civilizací a koloniální architekturou mexických měst. Nejvíc ji baví připravovat klientům individuální zájezdy plánované do posledního detailu. Zároveň se věnuje výuce dospělých, vede kurzy španělského jazyka.