Letenky Japonsko

LETENKY DO JAPONSKA BEZ POPLATKŮ

Letenky do Japonska bez rezervačních poplatků s garancí nejlepší ceny pouze v rámci zakoupení pozemního programu. Úzce spolupracujeme s vybranými leteckými společnostmi, díky kterým Vám můžeme nabídnout výhodné tarify.

VNITROPŘELETY - CESTUJTE LEVNĚ A EFEKTIVNĚ

Využitím vnitrostátních přeletů ušetříte nejenom peníze, ale i čas při přesunech mezi destinacemi v Japonsku. Velké vzdálenosti překonáte za zlomek časových i finančních nákladů. Naše znalosti místního prostředí Vám přijdou vhod.

Letenky do Japonska - výhody

Letenky Japonsko

Ceny za letenky do Japonska s odletem z Prahy již od 13 000 Kč/os.

Optimalizace zdarma - uspoříte čas i peníze při správné kombinaci itineráře a letenek jako celku - průměrná úspora od 2 000 CZK/os.

Využijte možnosti stop-over - cestou se zastavte třeba v Dubaji, Šanghaji nebo Soulu bez nutnosti platit za letenku více!

*Letenky zařizujeme pouze jako součást balíčku s itinerářem.

 

Open Jaw letenky Japonsko - rozdílné místo příletu a odletu

Letenky Japonsko

Open Jaw - letenka s rozdílnou příletovou a odletovou destinací se pro návštěvu Japonska velmi hodí. Cestu obvykle začnete v Tokiu a skončíte v Ósace nebo Hirošimě. Zájezd je také možné ukončit v Okinawě (plážová destinace), odkud pak můžete letět zpět do Evropy. Cena je obdobná jako u standardní letenky se stejným příletovým a odletovým místem, ušetříte tedy cca 2 000 Kč/os. za přelet.

Letenky Japonsko - tipy k nákupu

Letenky Japonsko

Rezervaci proveďte minimálně 3-4 měsíce před odletem do Japonska. Nejdražší letenky bývají kolem Vánoc a v období letních prázdnin. Nejvíce obsazené bývají linky v pátek a sobotu.

Pro nejvýhodnější ceny letenek do Japonska ve spojení s kvalitním plánem cesty kontaktujte přímo naši kancelář v Praze.

Efektivní kombinace letenek a itineráře - výrazná finanční a časová úspora

Letenky Japonsko

Díky dlouhodobé spolupráci CK Go2 s leteckými společnostmi jsme schopni zajistit bezplatnou a nezávaznou rezervaci letenek do doby, než optimalizujete Váš program v Japonsku. Snažíme se tak, aby se naši zákazníci vyvarovali častého scénáře: nejprve nákup letenky a poté složité přizpůsobování cesty a itineráře.

Jak může vypadat itinerář Vaší cesty? Inspirujte se našimi zájezdy Japonsko.