Poznávací zájezdy Japonsko

Český místní průvodce

Poznávací zájezdy do Japonska od specialistů. Poznejte opravdové Japonsko.

Zážitky, poznání a originalita

Cestujte Japonskem s českým místním průvodcem. Malé skupinky, originální itineráře.

Poznejte to nejlepší z Japonska v doprovodu českého průvodce. Cestu zahájíme v rušné metropoli Tokio a chrámové Kamakuře. U majestátní sopky Fudži se vydáme do národního parku Hakone. Historické Kjóto nás uchvátí svými památkami a malebnými uličkami čtvrti Gion s gejšami. Přivítá nás i poklidné chrámové město Nara a Hirošima, kde navštívíme atomový dóm. Na závěr nás čeká výlet na posvátný ostrov Mijadžima se svatyněmi a posvátnými jelínky.

10 DNÍ / 8 NOCÍ / 59 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
gejša-Velká cesta Japonskem

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.Poté se vydáme k majestátní Fudži a do NP Hakone. Okouzlí nás chrámová Kamakura. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice koupající se v horkých lázních. Navštívíme dům gejši v historickém Kanazawa, nebo unikátní domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nám učaruje Kjóto i poklidné městečko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.

13 DNÍ / 11 NOCÍ / 73 490 Kč akční cena 69 490 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
Plovoucí brána torí, Mijadžima

S českým průvodcem cestu započneme v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta, poklidné Nary s jelínky šika, nebo písečných lázní na ostrově Sakuradžima. Navštívíme Hirošimu a posvátnou Mijadžimu. Zastavíme se na hradě Himedži a také ve městě Kanazawa. V lázeňském Jamanouči budeme pozorovat sněžné opice. Poslední dny strávíme v Jokohamě s přístavem budoucnosti a Tokiu s výlety do NP Hakone, pod horou Fuji.

16 DNÍ /14 NOCÍ / 86 990 Kč akční cena 79 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
Okinawa

Prodlužte si pobyt a poznejte pláže exotické Okinawy s místním českým průvodcem. Prozkoumáte krásy vyhlášených okinawských korálů a pláží, zakusíte rušnou atmosféru slavné ulice Kokusai Dori. Spatříte vesničky s tradičními domky původních obyvatel ostrova a poznáte jejich bohatou kulturu. V jednom z největších akvárií na světě spatříte žraloka obrovského. Nevynecháte ani ochutnávku tradičního okinawského alkoholu Awamori.

4 DNY / 3 NOCI / 18 490 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
Jóga Japonskem

Zacvičte si jógu pod vedením lektorů Václava Krejčíka a Jakuba Šambergera a poznejte krásy Japonska.  V doprovodu českého průvodce navštívíme Tokio, majestátní Fudži a chrámovou Kamakuru. Budeme cestovat rychlovlaky šinkansen. Uvidíme město Kanazawa a farmářskou Širakawa-gó. Učaruje nám Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Obdivovat budeme Hirošimu a posvátný ostrov Mijadžima.  Na závěr relax na tropickém ostrově Okinawa.

17 DNÍ / 14 NOCÍ / 84 890 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
Zájezd Japonsko aktivně pro mladé

Speciální zážitkový program pro mladé akční cestovatele, kteří chtějí zažít to pravé Japonsko co nejlevněji! Na vzrušující cestě vás bude doprovázet náš český guide, který v Japonsku dlouhodobě žije a má za sebou celou řadu dobrodružných výprav. Crazy zážitky budete sdílet s hrstkou dalších nadšených cestovatelů, kteří se k Vám připojí, a společně zakusíte věci, na které jen tak nezapomenete!

11 DNÍ / 9 NOCÍ / 44 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Nezávazná objednávka