Cestovní kancelář Go2

Cestovnímu ruchu se věnujeme od roku 2005. Po úspěchu zájezdů do Austrálie, pořádaných pod názvem Go2Australia, jsme uplatnili stejné postupy na další vybrané destinace - Vietnam, Bali, Indonésii, Srí Lanku, Maledivy, Mexiko, Pacifik a Japonsko.

Ve všech nabízených destinacích máme stálou kancelář s českým delegátem.

Poskytujeme kvalitní služby založené na důkladných znalostech Japonska - česky hovořící průvodci v Japonsku trvale žijí a skutečně ho znají. Také pracovníci CK Go2, se kterými se můžete setkat na české pobočce v Praze, v Japonsku působili a dokáží Vám se vším poradit.

V cestovní kanceláři Go2 jdeme jiným směrem.

Místo přípravy rozsáhlých reklamních kampaní soustřeďujeme veškerou naši pozornost na kvalitní přípravu zájezdů, přípravu itinerářů na míru a na individuální komunikaci se zákazníkem.

Pokud ještě váháte, zda jet do Japonska s CK Go2, přečtěte si recenze našich zákazníků z jejich dovolené v zemi vycházejícího slunce.

tým Go2

Tým Go2 je tvořen profesionály v oboru cestovního ruchu. Všichni mají bohaté zkušenosti jako průvodci, cestovatelé, autoři cestopisů a cestopisných článků. Představujeme celý náš realizační tým, který se stará o ostatní destinace. V současné době aktivně působíme v Austrálii, Pacifiku, Bali, Indonésii, Srí Lance, Maledivách, Mexiku, Vietnamu, Mauriciu a v Japonsku.

Pojištění proti úpadku a všeobecné podmínky

Cestovní kancelář Go2 - specialista na dovolenou v Japonsku - má uzavřené pojištění záruky proti úpadku v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. v platném znění u České podnikatelské pojišťovny, a.s.

Hodnoty společnosti

Naším hlavním cílem je poskytovat služby na základě individuálních požadavků a zájmů klienta. Ukážeme Vám Japonsko z perspektivy vnímavého a zúčastněného pozorovatele.

Go2

Cestovní kancelář Go2  vznikla v roce 2005 na popud rostoucí poptávky po službách v oblasti privátní a korporátní turistiky v Asii, Austrálii a Mexiku ze strany českých a slovenských turistů, cestovních kanceláří a podnikatelských subjektů.

Garance nejlepší ceny

CK Go2 patří mezi největší poskytovatele služeb jak skupinám, tak individuálním cestovatelům do Japonska. Zaručuje zajištění nejvýhodnějších služeb na trhu za bezkonkurenční cenu.

AKTUÁLNĚ