Poznávací zájezdy Japonsko

Český místní průvodce

Poznávací zájezdy do Japonska od specialistů. Poznejte opravdové Japonsko.

Zážitky, poznání a originalita

Cestujte Japonskem s českým místním průvodcem. Malé skupinky, originální itineráře.

Poznejte to nejlepší z Japonska v doprovodu českého průvodce. Cestu zahájíme v rušné metropoli Tokio a přírodní rezervaci Nikkó. U majestátní sopky Fudži se vydáme do národního parku Hakone. Historické Kjóto nás uchvátí svými památkami a malebnými uličkami čtvrti Gion s gejšami. Přivítá nás i poklidné chrámové město Nara a Hirošima, kde navštívíme atomový dóm. Na závěr nás čeká výlet na posvátný ostrov Mijadžima se svatyněmi a posvátnými jelínky.

10D/8N / 59 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)
gejša-Velká cesta Japonskem

S českým průvodcem zažijeme metropoli Tokio.Poté se vydáme k majestátní Fudži a do NP Hakone. Okouzlí nás chrámové město Nikkó. U olympijského Nagana budeme pozorovat sněžné opice koupající se v horkých lázních. Navštívíme dům gejši v historickém Kanazawa, nebo unikátní domy ve vesničce Širakawa-gó. Svými památkami nám učaruje Kjóto i poklidné mestěčko Nara. Poslední dny strávíme v Hirošimě a na posvátném ostrově Mijadžima.

13D/11N / 69 490 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

S českým průvodcem cestu započneme v gurmánské Ósace. Vydáme se do památkami nabitého Kjóta, poklidné Nary s jelínky šika, nebo písečných lázní na ostrově Sakuradžima. Navštívíme Hirošimu a posvátnou Mijadžimu. Zastavíme se na hradě Himedži a také ve městě Kanazawa. V lázeňském Jamanouči budeme pozorovat sněžné opice. Poslední dny strávíme v Jokohamě a Tokiu s výlety do NP Hakone, pod horou Fuji a do města slunečního jasu, Nikkó. 

16D/14N / 83 990 Kč
poznávací s průvodcem (cz)

Nezávazná objednávka