VIRUS NÁS NEZASTAVÍ!

Děkujeme všem našim klientům, kteří nás v době koronavirové pandemie podpořili, ať už přesunutím termínu zájezdu na pozdější dobu, přijetím poukazu na budoucí zájezd nebo emailem s povzbudivými slovy po návratu ze zájezdů, které se uskutečnily před vypuknutím pandemie.
Naše děkovné video můžete shlédnout zde

Pokud jste u naší CK zakoupili zájezd, který se má konat v období od 1.6. do 31.8.2020, pak postupujeme následovně:
faktury na doplatky zájezdů posíláme pouze v případě, kdy je jisté, že se zájezd uskuteční. Standardní lhůtu pro doplacení zájezdu 35 dní před odletem a sankce spojené s nezaplacením doplatku neuplatňujeme. Naši pracovníci vás budou minimálně 1 měsíc před plánovaným odletem informovat o uskutečnění nebo zrušení zájezdu.
zájezdy zrušené z důvodu opatření přijatých v důsledku koronovirové pandemie - na částky zaplacené za zájezd vydáváme poukaz na budoucí zájezd podle §4 zákona č. 185/2020 Sb. o některých opatřeních ke zmírnění dopadů pandemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 na odvětví cestovního ruchu. Poukaz je možné uplatnit do 31.8.2021. Pokud klient poukaz neuplatní, předeme v září 2021 částku uvedenou na voucheru na klientův bankvoní účet.

Pokud jste u naší CK zakoupili zájezd, který se má konat v období od 1.9.2020 dále, žádáme vás o strpení, protože zatím není jasné, kdy se Japonsko otevře turistům. Budeme Vás kontaktovat minimálně měsíc před plánovaným odletem.

Koronavirus nás nezastaví a těšíme se, že se s námi do Japonska budete moci co nejdříve zase vydat. 

Dál usilovně pracujeme na programech nových zájezdů. Připravili jsme například speciální zájezd pro mladé aktivní cestovatele s průvodcem. Více informací naleznete zde

Jste rodina s dětmi a nejste si jistí, zdali je Japonsko vhodná země pro cestování? Sestavili jsme pro Vás speciální program určený především pro Vás. Více informací naleznete zde

Až do naplnění kapacit průvodcovaných zájezdů v září 2020 až dubnu 2021 přijímáme rezervace na ně bez nutnosti uhradit zálohu. Neváhejte, nové zážitky na vás už čekají!

Jsme vám nadále k dispozici na telefonu a emailu denně od 09:00h do 17:00h.

Osobní schůzky v kanceláři v Praze jsou možné po předchozí telefonické domluvě. 

Tým Go2

AKTUÁLNĚ