Dovolená Japonsko recenze

Kovaříkovi, Exotické Japonsko a pláže 2017

Dobrý den, pane Dymeši,

minulý čtvrtek jsme se, dle plánu, vrátili z Japonska.

Chtěla bych Vám poděkovat za dobře naplánovanou cestu ze strany vaší cestovní kanceláře. 

Velice jsme ocenili Vámi vybrané hotely a podnětné návrhy na organizaci dne. Zástupce v Tokiu,
paní Blanka, se nám věnovala celý první den a její postřehy, jako osoby dlouhodobě žijící v zemi, nás obohatily. 

Přeji hezký den
Blanka Kovaříková
……………………………………………………………………………………………………………………........................................................................

Lenka Galajdová, Příroda Japonska 2017

Zajezd byl bezva, jak jsem jiz rikala, jsem na sebe pysna, ze jsem to zvladla, mam 1800 fotek, videla jsem vse dle programu, dokonce i opice se koupaly, a Kjoto je naprosto uzasne.
Urcite se vracim na podzim 2018 zkouknout zahrady zase v javorove cerveni a shlednout festival, a hlavne s pritelem, ve dvou se to lepe potahne a s mou trochou zkusenosti uz to bude vice v klidu.
Mockrat Vam dekuji za sluzby, JR pass byl fakt skvely, hotely prvotridni, a Japonsko samo me velmi prijemne prekvapilo, jak disciplinou a organizovanosti, tak krasou pamatek kulturnich i prirodnich,
budu se tesit zase na priste,
Hezky den Vam vsem v Go2 preje ze slunne Normandie
Vase Lenka Galajdova

……………………………………………………………………………………………………………………........................................................................

Lachetovi, Velká cesta Japonskem s českým průvodcem 2017

Vážený pane Dymeši, 
opravdu jsme z Japonska zpět. Nemáme žádné výhrady k zájezdu. Martin je zodpovědný a věnoval se nám. Je to dobrý "společník a průvodce" na cesty. Program byl sestaven, myslím, odpovídající době zájezdu, rozumně. 
Jen přece jedna připomínka: Neobjednal jste nám dobré počasí po našem návratu do Česka. Zdravíme Vás a doufáme v lepší počasí. Lachetová 

……………………………………………………………………………………………………………………........................................................................

Halaštovi, Velká cesta Japonskem s českým průvodcem 2017

Dobrý den pane Dymeši,

k zájezdu do Japonska alespoň stručně. Sešla se opravdu dobrá parta lidí, takže to pro nás bylo velmi příjemné. Bohužel počasí úplně nepřálo ( výlet k Fuji tím pádem katastrofa), ale s tím se samozřejmě nedá nic dělat. Program vybrán dobře, organizace klapala perfektně, ubytování čisté a zcela dostačující. Pro nás  velmi zajímavé ubytování v tradičním hotelu , kde se spalo na zemi - příjemné zpestření. Martin jako průvodce byl  velmi klidný, ochotný a trpělivý. Na všechny naše všetečné dotazy statečně a fundovaně odpovídal. Byli jsme s ním  naprosto spokojeni.

Děkujeme za vše.

Jarek a Daniela Halaštovi

……………………………………………………………………………………………………………………........................................................................

Jaroslav Švehlík, Velká cesta Japonskem s českým průvodcem 2017

Dobrý den pane Dymeš,
dovolená v Japonsku se mi velmi líbila. Program zájezdu, ubytování, cestování vlakem a metrem, jídlo, to vše víc jak splnilo mé očekávání.
Největší zážitek mám ale ze samotných Japonců. Rád bych se tam ještě někdy vrátil.
Děkuji.
S pozdravem
Jaroslav Švehlík
…………………………………………………………………………………………………………………….......................................................................

Martina Švancarová-Balášová, Exotické Japonsko a pláže 2017

Dobrý den, 
opětovně jsme využili služeb cestovní kanceláře GO2, a i tentokrát jsme byli nadšeni!
Vybrali jsme si z pestré nabídky zájezd Exotické Japonsko a pláže s odjezdem v dubnu 2017.
Poznali jsme historickou podobu měst Tokia a Kjóta návštěvou nejznámějších památek i moderní a energickou tvář těchto měst. Příjemný a odpočinkový byl také pobyt na souostroví Okinawa, kde jsme obdivovali kouzelnou přírodu, bílé pláže a krásné moře. Zažili jsme Japonsko v nejkrásnějším období v roce, kdy všude kvetou okrasné třešně sakury.
Itinerář zájezdu byl nastaven perfektně a špičkový výběr hotelů opět nezklamal. Chválíme i sympatickou a informovanou českou průvodkyni v Tokiu.
Opravdu srdečně děkuji celému týmu za další nezapomenutelný zážitek a těším se s vámi na další!

S pozdravem
Martina Švancarová Balášová
……………………………………………………………………………………………………………………........................................................................

Lucie Pazderová, Velká cesta Japonskem 2017

Dobrý den pane Dymeši,
chtěli bychom vám poděkovat, moc jsme si to užili. Je to úžasná země a určitě se brzy vrátíme. Všechno proběhlo bez problémů a měli jsme v podstatě celou dobu skvělé počasí. Jen v Miyajimě nám pršelo, ale aspoň bylo ten den méně lidí. Mt. Fuji jsme viděli trochu v oparu, ale svítilo slunce. Obecně bylo všude dost lidí, převážně japonců, ale to je tam asi v tomto období standard. Předposlední den se nám podařilo ještě cestou do Osaky zajet do městečka Arima Onsen, takže jsme nakonec vyzkoušeli i onsen. Den s průvodkyní byl super, hlavně proto že jsme jí mohli vyzpovídat o tom jak se tam žije. Standard hotelů byl fajn, možná mohl být klidně pro naše potřeby ještě nižší, ale rozhodně nám to nevadilo :)

Díky moc a pěkný den,
Lucka + Zdeněk

........................................................................................................................................................................................................

Lenka Sýkorová, Krásy Japonska 2017

Dobrý večer,

chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou. Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací. Paní Pavla byla skvělá, milá, ochotná a velice snaživá. Moc jsme si to s ní užili. S panem Honzou to bylo taktéž fajn, opět milý a schopný člověk. Takže děkuji za zařízení skvělé dovolené.

S pozdravem,
Lenka Sýkorová

........................................................................................................................................................................................................

Jana Šťastná, Cesta Japonskem na míru a Okinawské ostrovy 2017

Dobrý den pane Dymeši,
děkuji za přivítání.

S cestou do Japonska jsme byli velice spokojeni, znovu ocenuji přístup Vaší cestovní kanceláře, se kterou tak rádi jezdíme. Chtěla bych poděkovat nejen za Vaši práci, ale zejména za nadstandartní osobní přístup a zájem všech českých průvodkyní, paní Sylvy v Dubaji, paní Blanky v Tokiu a paní Pavly v Kyoto.
Paní Blanka byla vždy na telefonu a vždy ochotna a připravená pomoci, od prvního do posledního dne našeho pobytu v Japonsku.

Celkově cestu hodnotím na jedničku s hvězdičkou, tak jako všechny předešlé s Vaší CK. Program se nám líbil a byl pro nás přímo na míru, dozvěděli jsme se hodně zajímavého a nabyli jsme dojmu, že jsme okusili pravé Japonsko. Sen splněn.

Velice Vám děkujeme i celému týmu CK GO2.

Jana Šťastná s dcerou.

........................................................................................................................................................................................................

Mgr.Hana Ptáčková, Cesta Japonskem na míru 2017

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za výborně zorganizovanou dovolenou. Vše klapalo, nemuseli jsme řešit jediný problém. V Japonsku se nám moc líbilo, Vámi vybrané ubytování bylo skvěle umístěné. JR pas platil i na cestu na Hokkaido, nebylo nutno nic doplácet. Děkuji Hana Ptáčková

.........................................................................................................................................................................................................

MUDr. Jiří Šantavý, Císařský okruh Japonskem 2017

Ve dnech 5. - 21. listopadu 2017 jsme se i s manželkou zúčastnili zájezdu do Japonska, pořádaného cestovní kanceláří GO2. Jde o cestovní agenturu, se kterou jsme již jeli podruhé, když před dvěma lety nám zařizovala individuální návštěvu Austrálie a Nového Zélandu. Vybrali jsme si ji proto, že již tehdy přistupovala k organizaci zcela profesionálně.

Nyní absolvovaný zájezd byl skupinový, ale jednalo se jen o 12 lidí. Samozřejmě záleží na obsazení, ale za předpokladu, že si účastníci "sednou", jak bylo v tomto případě, má to své jednoznačné výhody, tím spíše, že komunikace evropskými jazyky je zde většinou obtížná. Předem nutno zdůraznit, že seznam zajímavých míst byl agenturou velmi dobře vybrán, kdy zahrnoval oblasti jak na jihu, tak až do oblastí severních.  A program se týkal jak historických objektů, chrámů a parků, kterých je v Japonsku opravdu hodně, jak ostatně je vidět v památkách pod záštitou UNESCO, tak návštěvy hypermoderních center velkých měst s jejich nákupními centry a tržišti. Ubytování bylo vesměs ve 3 až 4 hvězdičkových hotelích v blízkosti nádraží. A s tím souvisí i způsob vybraného cestování, řešeného hromadnou městskou dopravou: šinkanzeny, rychlíky, příměstskými vlaky, autobusy, loděmi i lanovkami. Tento způsob jsme zažili prvně, ale nutno konstatovat, že pro danou zemi se 129 mil. obyvatel a opravdu velkou hustotou zalidnění, byl zřejmě optimální. K úspěchu zájezdu rozhodně přispěl i průvodce Čech dlouhodobě žijící v Tokiu, mající přehled o historii, ekonomice, zdravotnictví a dalších faktorech japonského života - Mgr. Martin Ondráček. Závěrem je nutno zdůraznit, že šlo o zájezd poměrně náročný, kdy každý den se bylo na jiném místě a vzhledem k charakteru rozmístění památek se i hodně nachodilo. Někteří účastníci však měli i více než 70 let a všichni jej absolvovali bez obtíží. Tedy jednoznačně a všeobecně kladné hodnocení.

MUDr. Jiří Šantavý

randomness