Nabídka práce Go2

Hledáme kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízená pozice: prodej exotických zájezdů (pobytových př.individuálních na míru) do destinací: Mauricius, Maledivy, Mexiko, Zanzibar a další

Předpokládaná náplň práce:
kalkulace zájezdů a služeb
prodej pobytových zájezdů (pobytových př.individuálních na míru) a balíčků do uvedených destinací
kompletní vybavení/odbavení klienta

Místo výkonu: Praha, po určité době možnost home office

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci  (možnost částečného i plného úvazku), správné osobě vyjdeme vstříc
- práce v mladém kolektivu
- dobré finanční ohodnocení
- práce v centru Prahy
- po určité době možnost home office

Požadujeme:
- pečlivost
- dobré komunikační schopnosti
- vůli učit se novým věcem
- příjemné a profesionální vystupování
- orientace na detail
- samostatnost
- selský rozum a dobrý postřeh
- vlastní iniciativa a invence
- předchozí zkušenost s prodejem zájezdů vítána, nikoli podmíkou

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt:
CK Go2
Ivana Hrbková
ivana.hrbkova@ckgo2.cz
+420 777 767 662

randomness